Popis

Provádíme běžný servis osobních a nákladních automobilů do 3,5 tuny. Děláme velké opravy, karosářské a mechanické práce. Máme špičkové mechaniky a karosáře, kteří si dovedou poradit s každým problémem.
Co nás charakterizuje :kvalitní a rychlé služby, rozumné ceny
rychloservis – většina oprav ještě týž den k předání nebo na počkání.
výhoda umístnění servisu ve středu města a v blízkosti metra
Některé vybrané činnosti autoservisu :
výměny olejů, filtrů všech rozsahů a známých značek
výměny značkových brzdových komponentů servis
údržba a plnění klimatizací
opravy vozidel po havárii, rovnání na rámu, spolupráce s pojišťovnami
zajištění lakování ve smluvní lakovně
seřízení geometrie na laserovém přístroji (Bohdalec) a zrcadlové geometrii (Kavčí hory)
pneuservis, opravy, prodej, montáž, demontáž a vyvažování pneumatik na moderních strojích
měření emisí s následným zajištěním STK. Firemní emisní stanice je vybavena nejmodernějším zařízením, které splňuje podmínky pro měření emisí benzínových, dieselových motorů, diagnostika řídících jednotek, ABS, převodovek a airbagů Provádíme pozáruční servis, běžný servis a velké opravy všech značek. V našich provozovnách zajišťujeme všechny mechanické a klempířské práce spojené s se servisem a opravami osobních a lehkých nákladních automobilů. Máme rovnací stolici na níž dovedeme vyrovnat všechny detaily karoserií.Naši mechanici a přijímací technici odvádějí vysoce odbornou a kvalitní práci. Nesou osobní odpovědnost za provedené úkony, které jsou zapisovány a kontrolovány pomocí zakázkového listu. Zákazník si může v doprovodu technika provést kontrolu kterékoliv fáze opravy vozidla. Specializujeme se také na drobné, ale nepříjemné závady vozidel, které dovedeme rychle odstranit. Jsou to zejména :
opravy výfuků a pružných dílů i katalyzátorů, včetně jejich rychlé výměny
rychlá a levná výměnu bočních mechanismů stahování oken (časté poruchy)
operativní výměna čelních skel s plněním od pojišťovny Zatím co se na Kavčích horách specializujeme spíše na osobní automobily, pak na Bohdalci jsme vybaveni i na lehké nákladní automobily jako jsou Fiat Ducato, Ford Tranzit, Iveco, Citroen Jumper, Peugeot Boxer atd. Spravujeme vozový park významným firmám pražského regionu (viz odkaz). Vyhledávanou službou je zajišťování povinných technických prohlídek ve stanici technické kontroly (STK).
Máme dlouhodobé zkušennosti s prováděním záručního servisu. Vlastníme příslušná povolení a certifikáty, včetně tzv. Blokové vyjímky v rámci Evropské unie, což znamená, že pro uznání záruky na vozidlo nemusíte navštěvovat pouze značkový servis s autorizací pro danou značku.Záruka mobility od prodejce a výměna dílů výměnným způsobem, ztrácí sice platnost, avšak nabízíme svým klientům servisní prohlídky bez ztráty záruky výrobce vozů.