O nás

Co nás charakterizuje :

kvalitní a rychlé služby, rozumné ceny
rychloservis – většina oprav ještě týž den k předání nebo na počkání.
výhoda umístnění servisu ve středu města a v blízkosti metra

Některé vybrané činnosti autoservisu :
výměny olejů, filtrů všech rozsahů a známých značek

výměny značkových brzdových komponentů servis

údržba a plnění klimatizací

opravy vozidel po havárii, rovnání na rámu, spolupráce s pojišťovnami

zajištění lakování ve smluvní lakovně

seřízení geometrie na laserovém přístroji (Bohdalec) a zrcadlové geometrii (Kavčí hory)

pneuservis, opravy, prodej, montáž, demontáž a vyvažování pneumatik na moderních strojích

měření emisí s následným zajištěním STK. Firemní emisní stanice je vybavena nejmodernějším zařízením, které splňuje podmínky pro měření emisí benzínových, dieselových motorů, diagnostika řídících jednotek, ABS, převodovek a airbagů

Provádíme pozáruční servis, běžný servis a velké opravy všech značek. V našich provozovnách zajišťujeme všechny mechanické a klempířské práce spojené s se servisem a opravami osobních a lehkých nákladních automobilů. Máme rovnací stolici na níž dovedeme vyrovnat všechny detaily karoserií.

Naši mechanici a přijímací technici odvádějí vysoce odbornou a kvalitní práci. Nesou osobní odpovědnost za provedené úkony, které jsou zapisovány a kontrolovány pomocí zakázkového listu. Zákazník si může v doprovodu technika provést kontrolu kterékoliv fáze opravy vozidla.

Specializujeme se také na drobné, ale nepříjemné závady vozidel, které dovedeme rychle odstranit. Jsou to zejména :

opravy výfuků a pružných dílů i katalyzátorů, včetně jejich rychlé výměny

rychlá a levná výměnu bočních mechanismů stahování oken (časté poruchy)

operativní výměna čelních skel s plněním od pojišťovny

Zatím co se na Kavčích horách specializujeme spíše na osobní automobily, pak na Bohdalci jsme vybaveni i na lehké nákladní automobily jako jsou Fiat Ducato, Ford Tranzit, Iveco, Citroen Jumper, Peugeot Boxer atd.

Spravujeme vozový park významným firmám pražského regionu (viz odkaz). Vyhledávanou službou je zajišťování povinných technických prohlídek ve stanici technické kontroly (STK).

Máme dlouhodobé zkušennosti s prováděním záručního servisu.

Vlastníme příslušná povolení a certifikáty, včetně tzv. Blokové vyjímky v rámci Evropské unie, což znamená, že pro uznání záruky na vozidlo nemusíte navštěvovat pouze značkový servis s autorizací pro danou značku.Záruka mobility od prodejce a výměna dílů výměnným způsobem, ztrácí sice platnost, avšak nabízíme svým klientům servisní prohlídky bez ztráty záruky výrobce vozů.

bbbbbbbbbbbbbbbbb
O nas
V roce 2018 to bylo 26 let od založení naší firmy. Za tuto dobu provozu autoservisu jsme si vybudovali rozsáhlou klientelu spokojených zákazníků.
Jejich spektrum je od jednotlivců přes malé a velké firmy, státní a veřejný sektor.Ročně zrealizujeme velké množství zakázek od malých až po ty nejnáročnější.
Základem naší práce je kvalitní a komplexní práce za rozumné ceny, což je také základním důvodem proč se k nám zákazníci vrací a jejich okruh se stále rozrůstá.